راهنمای شبکه شاد - آموزش رایگان برنامه شاد

آموزش ثبت نام بیمه دانش آموزان و مستندات پرداخت در همگام

https://hw5.cdn.asset.aparat.com/aparat-video/9b8e45ec9f9789fb7ed317e7338b509b26968795-240p.mp4?wmsAuthSign=eyJhbGciOiJIUzI1NiIsInR5cCI6IkpXVCJ9.eyJ0b2tlbiI6ImU3ZDQ3MzIwZDMxMmYzY2ZkYmI5ODgyZjQzNzNhYjM1IiwiZXhwIjoxNjA1NDc5OTU4LCJpc3MiOiJTYWJhIElkZWEgR1NJRyJ9.W7IZ5gHRjDyBy870Rc3U4_cWtVriKXOfefTioLFBjEw

در این ویدئوی آموزشی نحوه ثبت نام بیمه دانش آموزان در ماژول بیمه دانش آموزی پورتال همگام و ثبت مستندات پرداخت آموزش داده می شود.

ثبت نام بیمه دانش آموزان و مستندات پرداختی در همگام

ثبت نام بیمه دانش آموزان و مستندات پرداختی در همگام

همچنین در ابتدای این فیلم، چگونگی بروزرسانی اطلاعات دانش آموزان از سامانه سناد با استفاده از ماژول سرویس های سناد که در محیط کاربری مدیران مدارس در سامانه همگام وجود دارد، آموزش داده شده است. بروزرسانی اسامی و اطلاعات کلاس بندی دانش آموزان از سناد در همگام از این جهت اهمیت دارد که برای بسیاری از سرویس ها و طرح هایی که در سامانه همگام مدارس اجرا می شوند، موجود بودن اسامی تمام دانش آموزان ثبت نام شده در سامانه نام نویسی الکترونیکی دانش آموزان (سناد) و بروز بودن آن مطابق سناد مدرسه، برای اجرای دقیق و بدون اشکال امور مذکور لازم و ضروری است.

گفتنی است از سال تحصیلی جاری (۱۳۹۹ – ۱۴۰۰) ثبت نام بیمه دانش آموزی و حتی بیمه فرهنگیان (کادر مدرسه) در پورتال همگام انجام می شود. تا کنون بسیاری از امور و فعالیت های آموزشی، اداری و پرورشی مدارس کشور در قالب پورتال همگام به صورت الکترونیکی اجرایی شده است. از جمله می توان به ثبت نام المپیادهای علمی و ورزشی دانش آموزی، مدیریت فضا و تجهیزات، مدیریت و نمایش برنامه کلاسی، هدایت تحصیلی دانش آموزان، انجمن اولیا و مربیان، ائمه جماعت، مدارس، طرح نماد (نظام مراقبت اجتماعی دانش آموزان)، جشنواره ها و مسابقات مختلف علمی و فرهنگی (مانند جابر بن حیان، خوارزمی و …)، ثبت نام فعالیت های مجتمع های آموزشی و ورزشی، آزمون های مشاوره ای و طرح های تدبیر و تعالی اشاره کرد.

در صورتی که شما خواننده گرامی مدیریت چند مدرسه ضمیمه را بر عهده دارید، برای آشنایی با نحوه ورود به چند مدرسه در سامانه همگام با مدارس آموزش و پرورش کلیک کنید.

لازم به ذکر است برای ثبت نام بیمه فرهنگیان در پورتال همگام، باید در ماژول بیمه دانش آموزی (بخش ثبت نام) روی تب ثبت نام فرهنگیان کلیک کرده و اقدام به ورود شماره ملی کادر مدرسه نمود.

منبع کلیپ: کانال فناوری ناحیه یک شیراز @fanavari_shz1 در شبکه شاد

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید