مقایسه آموزش همگام در مقابل یادگیری ناهمزمان

یادگیری غیر همزمان همزمان و آموزش همگام به انواع مختلف دوره های آنلاین و برنامه های درجه می پردازد. هر دو گزینه چند مورد مشترک دارند.

Loading RSS Feed

پورتال همگام

هر دو در ابتدا به صورت آنلاین ارائه می شوند، از طریق ماژول های درس آنلاین از طریق رایانه یا لپ تاپ شما قابل دسترسی هستند . هر دو را می توان از هر نقطه به پایان رساند. هر دو گزینه انعطاف پذیر هستند؛ طراحی شده برای کمک به انواع دانشجویان مختلف درجه خود را در شرایط خود. هر دو گزینه یادگیری همگام و غیر همزمان، در بعضی موارد ممکن است حتی توسط همان برنامه ارائه شده باشد. با این حال، فراتر از آن، آنها می توانند کمی متفاوت باشند.

آموزش همگام در مقابل آموزش ناهمزمان: تفاوت چیست؟

یادگیری همگام زمانی اتفاق می افتد که کلاس ها در برنامه های زمانی و فریم های زمان رخ می دهند . دانش آموزان و مدرسان در یک زمان همزمان در کلاس های همزمان هستند، زیرا سخنرانی ها، بحث ها و سخنرانی ها در ساعت خاصی صورت می گیرد. همه دانش آموزان باید در همان زمان دقیق به منظور شرکت در کلاس، آنلاین باشند.

کلاس های ناهمزمان اجازه می دهد تا دانش آموزان کار خود را در زمان خود انجام دهند . دانش آموزان دوره زمانی داده می شوند – معمولا یک پنجره ی یک هفته ای است . و در طی آن حداقل یک بار یا دوبار باید به کلاس خود متصل شوند. خبر خوب این است که در دوره های ناهمزمان، شما می توانید بدون توجه به ساعت ساعات روز (یا شب) کتاب ها را ببینید.

مطالب جالب:

Loading RSS Feed
آموزش همگام

آموزش همگام

 

چرا باید یادگیری همزمان همزمان و همزمان را انتخاب کنم؟

این که آیا شما در نهایت تصمیم به شرکت در یک برنامه همزمان همزمان یا غیر همزمان، و یا یکی که ارائه می دهد هر دو، شما مطمئن شوید که برای پیدا کردن برخی از اختیارات مجزا برای هر. به عنوان مثال، بعضی از دانش آموزان دوره های همگانی را دوست دارند، زیرا آنها می خواهند در زمان واقعی با تجربه کلاس درگیر شوند. آنها ممکن است پاداش دادن به سوال و یا ارائه نظر و دریافت بازخورد فوری را پیدا کنند . برای برخی از افراد، ارتباطات در زمان واقعی می تواند آنها را با تجربه آموزشی مورد نیاز برای رشد و شکوفایی فراهم کند.

برای دیگران، یادگیری ناهمزمان می تواند مناسب تر باشد. بسیاری از دانش آموزان قبل از ارائه نظر به زمان بیشتری نیاز دارند تا اندیشه های خود را تشکیل دهند یا همه ی مسائل را در نظر بگیرند. در یک کلاس همزمان، این دانش آموزان ممکن است توسط تایپیست های سریع تر و متفکران خودبهخود تعارف کنند. هنگام مطالعه ناهمگون، دانش آموزان می توانند با سرعت خود کار کنند. یکی دیگر از نگرانی ها برای مطالعه ناهمگام: اگر برنامه کاری شما در سمت حماقت باشد یا اگر شما چندین شیت را انجام دهید، ممکن است مجبور نباشید هر هفته یک بار در یک زمان مشخص وارد شوید. برنامه کلاس شما می تواند به زندگی واقعی خود متصل شود.

همانطور که در حال تحقیق در مورد گزینه های همزمان همزمان همزمان و همزمان هستید، ممکن است بخواهید از مشاوران ثبت نام کالج درخواست کنید که کدام عناصر از لیست زیر در مدارس آنها استفاده شود.

منبع و ادامه مطلب: eLearners

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *