راهنمای شبکه شاد - آموزش رایگان برنامه شاد

راهنمای ورود به سامانه همگام

راهنمای ورود به سامانه همگام که در صفحه ورود به این پورتال درج شده است شامل موارد زیر است:

 1. کد ملی هر فرد نام کاربری ایشان در پرتال همگام می‌باشد.
 2. برای ورود در صورتیکه شما با یکی از عناوین کاربران سطح مدرسه (نظیر: دانش آموز، معلم، مشاور، معاون اجرایی، و … ) قصد ورود به سامانه را دارید کافی است به مدیر مدرسه خود مراجعه نمایید تا دسترسی مناسب نقش شما را ایجاد نموده و به شما رمز عبور جهت ورود به سامانه را تحویل دهد.
 3. در صورتیکه شما یکی از پرسنل محترم آموزش و پرورش می‌باشید و می‌خواهید جهت انجام امور مربوطه به سامانه همگام دسترسی داشته باشید می‌توانید به کارشناس فناوری منطقه یا کارشناس فناوری استان خود مراجعه نموده و جهت دریافت دسترسی نقش مرتبط با جایگاه سازمانی خود، رمز عبور دریافت نمایید. دقت داشته باشید درصورتیکه اطلاعات فیش حقوقی خود را در سامانه fish.medu.ir مشاهده می کنید نیاز به دریافت رمز جدید نداشته و می توانید با همان رمز، در پرتال همگام نیز وارد شوید.

  صفحه ورود به سامانه همگام

  صفحه ورود به سامانه همگام

 4. چناچه هنگام ورود با پیغام ” مشخصات وارد شده اشتباه می باشد.” یا پیغام ” حکم شما به اتمام رسیده است ” مواجه شدید، مطابق توضیحات فوق جهت دریافت رمز جدید یا تمدید حکم کاربری خود، از طریق کارشناسان ذکر شده اقدام نماید.
 5. برای مشاهده بهترین عملکرد سایت از آخرین نسخه مرورگرهای google chrome و یا firefox استفاده نمایید.

ورود به سامانه همگام از طریق لینک زیر:

https://hamgam.medu.ir/portal/home.php?r=login

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

2 پاسخ

 1. 31 دسامبر 2019

  […] دوم نیز زمانی اتفاق می افتد که مدرسه و دانش آموزان آن در سامانه همگام دارای رمز عبور باشند و دانش آموز بخواهد به جای وارد نمودن رمز عبوری که مدیر […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *