سامانه ثبت نام تیزهوشان hoosh.medu.ir پایه هفتم

سامانه ثبت نام سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستانهای دوره اول استعدادهای درخشان – سامانه ثبت نام تیزهوشان hoosh.medu.ir پایه هفتم

برای ورود به سامانه ثبت نام تیزهوشان hoosh.medu.ir پایه هفتم (سامانه ثبت نام سنجش و پذیرش پایه هفتم دبیرستانهای دوره اول استعدادهای درخشان) کلیک کنید

سامانه ثبت نام تیزهوشان hoosh.medu.ir پایه هفتم

سامانه ثبت نام تیزهوشان hoosh.medu.ir پایه هفتم

رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان:
رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان گفت: مهلت ثبت‌نام دانش‌آموزان پایه هفتم مدارس سمپاد برای سنجش هوش تا فردا ۲۴ خرداد ماه است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از خبرگزاری فارس، فاطمه مهاجرانی در خصوص «سنجش هوش دانش‌آموزان پایه هفتم مدارس سمپاد و اینکه آیا سنجش یک مدل آزمون محسوب نمی‌شود؟»، اظهار کرد: آزمونی که مردود و مطرود در ذهن وزیر آموزش و پرورش است، آزمون پیشرفت تحصیلی است؛ به عبارت دیگر دانش‌آموزان، بچگی را کنار بگذارند و فقط درس بخوانند تا در آزمون قبول شوند.

وی ادامه داد: به هرحال آزمون به عنوان یک سنجه باید وجود داشته باشد و مدارس، ورودی دانش‌آموزان را بر اساس یک مواردی در نظر بگیرند ولی آزمون پیشرفت تحصیلی مورد نظر نیست.

مهاجرانی به سنجش هوش اشاره کرد و گفت: ثبت‌نام دانش‌آموزان پایه هفتم مدارس سمپاد برای سنجش هوش از روز ۱۹ خرداد ماه آغاز شد و تا فردا ۲۴ خرداد ماه ادامه دارد و سنجش هم در تاریخ ۵ مرداد ماه انجام می‌شود.

وی با بیان اینکه اسامی پذیرفته شدگان در نیمه دوم شهریورماه اعلام می‌شود، گفت: دانش‌آموزان علاقه‌مند به ثبت‌نام به آدرس hoosh.medu.ir مراجعه کنند.

رئیس مرکز ملی پرورش استعدادهای درخشان و دانش‌پژوهان جوان به خانواده‌ها توصیه‌ کرد: والدین بگذارند که بچه‌ها، خودشان باشند و بچه‌های‌شان را کمک کنند که درون خودشان را پیدا کنند.

وی افزود: خانواده‌ها، بچه‌ها را تحت فشار نگذازند و بدانند که این کمال‌گرایی که برخی خانواده‌ها گرفتارش شدند، هم به خودشان و هم به جامعه آسیب می‌زند و فقط جیب عده‌ای از افراد که کسب و کارشان است را پُر پول می‌کند.

منبع: پورتال همگام

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

2 پاسخ

  1. 19 ژوئن 2018

    […] گفت : کارت ورود به جلسه یک هفته قبل از زمان سنجش از طریق سامانه hoosh.medu.ir در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت […]

  2. 30 ژانویه 2019

    […] و استعداد ورودی پایه هفتم در مدارس استعدادهای درخشان (تیزهوشان) را اعلام […]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *