راهنمای شبکه شاد - آموزش رایگان برنامه شاد
پرفروش ترین انواع کاور گوشی در دیجیکالا
2 minutes

hoosh.medu.ir سنجش و پذیرش در دبیرستان دوره اول استعدادهای درخشان

شاه بیک رییس اداره استعداد های درخشان و دانش پژوهان با اشاره به شناسایی و جذب دانش آموزان مستعد جهت ادامه تحصیل در دبیرستان های دوره اول استعدادهای درخشان استان البرز و در راستای اجرای مصوبات شورای عالی آموزش و پرورش ،سنجش و پذیرش دانش آموزان در این مدارس در سال تحصیلی ۹۷-۹۸ به داوطلبان گرامی توصیه نمود. hoosh.medu.ir

hoosh.medu.ir

hoosh.medu.ir

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان البرز، شاه بیک رییس اداره استعدادهای درخشان و دانش پژوهان استان البرز با اشاره به شناسایی و جذب دانش آموزان مستعد جهت ادامه تحصیل در دبیرستان های دوره اول استعدادهای درخشان و در راستای اجرای مصوبات شورای عالی آموزش و پرورش ،سنجش و پذیرش دانش آموزان در این مدارس در سال تحصیلی ۹۸-۹۷ به داوطلبان گرامی توصیه نمود. که مطالب دفترچه راهنما مشاهده کرده ودر تکمیل نمودن دفترچه راهنما با اطلاع کامل و دقت نسبت به ثبت نام و شرکت در سنجش مذکور اقدام نمایید. ابوالفضل شاه بیک در ادامه با اشاره به مهلت ثبت نام ،وزمان توزیع کارت و تاریخ برگزاری سنجش افزود : ثبت نام داوطلبان از روز شنبه ۹۷/۰۳/۱۹ آغاز وتا روز پنجشنبه ۳/۲۴/ ۹۷ از طریق سامانه ثبت نام به نشانی hoosh.medu.ir انجام می پذیرد . شاه بیک در ادامه افزود : تمامی مراحل اعم از ثبت نام ،دریافت کارت ورود به جلسه مشاهده نتیجه ،ثبت درخواست تجدید نظر و دریافت پاسخ آن اینترنتی خواهد بود.

جهت ورود به سایت hoosh.medu.ir کلیک نمایید

ایشان اظهارداشت : همه مراحل به شیوه ی غیر حضوری توسط داوطلبان انجام میشود و مدارس محل تحصیل داوطلبان در این خصوص مسئولیتی ندارد.

شاه بیک در مورد اخذ کارت ورود به جلسه گفت : کارت ورود به جلسه یک هفته قبل از زمان سنجش از طریق سامانه hoosh.medu.ir در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت .

ایشان درباره زمان انجام سنجش نیز افزود: در داخل و خارج از کشور در ساعت ۹ صبح روز جمعه ۹۷/۰۵/۰۵به صورت همزمان در سراسر کشور سنجش انجام خواهد شد .

رییس اداره استعداد های درخشان البرز درباره ضوابط و شرایط ثبت نام گفت: داشتن مقیاس (خیلی خوب) در تمامی دروس در نوبت دوم پایه پنجم و ششم در سال تحصیلی۹۶-۹۵و ۹۷-۹۶برای ثبت نام کننده گان الزامی است.

ایشان در پایان با اشاره به محتوای سنجش که هوش و استعداد و خلاقیت میباشد افزود:اسامی پذیرفته شده گان دبیرستان های دوره اول استعدادهای درخشان ،تا نیمه شهریور ماه از طریق سامانه hoosh.medu.ir اعلام خواهد شد .و بعد از آن هیچ فهرست ذخیره ای برای دبیرستان های دوره اول اعلام نخواهد شد.

منبع عکس و خبر: سایت وزارت آموزش و پرورش

شاید این مطالب را هم دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *