بالاخره نسخه جدید شاد ۱۴۰۰ ویژه آغاز سال تحصیلی منتشر شد تا همچنان در زمانی که به خاطر شیوع بیماری کرونا کلاس های حضوری در مدارس تشکیل نمی شود، دانش آموزان با استفاده از این برنامه که ظاهر آن کمی تغییر کرده بتوانند از آموزش های مجازی بهره مند شوند.

شاد که مخفف شبکه آموزشی دانش آموز است، بنا بر آن چه در سایت رسمی این اپلیکیشن نوشته شاد بزرگ ترین اپلیکیشن تعاملی کشور است. مالکیت شاد در اختیار وزارت آموزش و پرورش است.

ظاهر نسخه جدید شاد ۱۴۰۰
ظاهر نسخه جدید شاد ۱۴۰۰

تا لحظه تنظیم این مطلب آخرین نسخه برنامه شاد در سال 1400 ورژن 2.9.7 است که گاهی در فضای مجازی با نام نسخه 3 نیز یاد می شود.

تغییرات ظاهری اصلی نسخه جدید شاد ۱۴۰۰ کدام است؟

اگر از قبل جزو کاربران شاد بوده اید، بعد از دانلود و نصب برنامه شاد 1400 (نسخه جدید) و در اولین ورود به محیط اپلیکیشن حتماً متوجه تفاوت های نسخه جدید در رابط بصری با ورژن قبلی می شوید.

طراحی المان های بصری جدید برای بخش سرویس ها و صفحات مربوط به این بخش و تغییرات مختصر در چینش گزینه های این قسمت به نظر ظاهر جذاب تری به برنامه شاد جدید داده است.

لازم به ذکر است مانند گذشته همچنان فونت های ایران‌ سنس (حرفه‌ای)، ایران یکان و دروید عربیک نسخ فونت های غالب در بخش های مختلف اپلیکیشن شاد هستند که در بخش های مختلف به تناسب به کار رفته اند.

بر خلاف اپلیکیشن اندروید شاد، نسخه تحت وب این پیام رسان تا کنون تغییر ظاهری خاصی نکرده است.

برای آشنایی با ظاهر جدید برنامه شاد و تغییرات آن تعدادی از تصاویر نسخه جدید شاد 1400 را مشاهده کنید.

به زودی و در روزهای آینده تعدادی از امکانات و ویژگی های جدید شاد در این سایت معرفی خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

You may also like